رییس فدراسیون جودو گفت: هدف اغتشاشگران از ایجاد التهاب و تنش روزهای اخیر در کشور، شکستن اتحاد و انسجام ملت ایران و ممانعت از روند رو به پیشرفت کشور است اما همانند همیشه در رسیدن به این هدف ناکام مانده و این بار طعم سیلی سخت جوانان دهه ۸۰ و نودی را خواهند چشید.
کد خبر: ۱۰۷۰۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷ 01 October 2022

به گزارش تابناک گلستان،  آرش میراسماعیلی روز شنبه در مجمع انتخابات رییس هیات جودو گلستان در گرگان اظهارداشت: هدایتگران این اغتشاشات که در خارج کشور حضور داشته و با استفاده از عوامل دست نشانده داخلی اقدام به التهاب‌آفرینی می‌کنند، بارها در دوران بیش از چهار دهه‌ای عمر انقلاب اسلامی پیش از اجرای نقشه‌ها و برنامه‌های شوم خود از مردم سیلی خوردند و امروز بار دیگر طعم سیلی را توسط جوانان و نوجوانان خواهند چشید.

وی افزود: اگر چه در کشور برخی مشکلات و کمبودها وجود دارد و همه از آن دلخور هستیم اما ملت ایران خود را اعضای یک خانواده می‌داند و برای حل این کمبودها نیاز به دخالت و برنامه‌های بیگانگان ندارد.

رییس فدراسیون جودو ادامه داد: ملت شریف ایران هیچگاه با خودفروختگانی که به فکر اجرای نقشه‌های شوم دشمنان هستند همراهی نخواهد کرد.

مردم نمی‌گذارند کسی از بیرون برای سرنوشت مملکت و کشور ما تصمیم بگیرد

میراسماعیلی گفت: باید به نوجوانان و جوانان آگاهی دهیم تا در شرایط حساس فعلی که احساسات و موجی که از فضای مجازی ایجاد شده، آینده‌سازان کشور تحت تاثیر القائات بیگانگان قرار نگیرند.

رییس فدراسیون جودو گفت: همه مردم ایران کشور، پرچم و هموطنان خود را دوست دارند و اجازه نخواهند داد کسی از بیرون برای سرنوشت مملکت و کشور ما تصمیم بگیرد.

میراسماعیلی افزود: همه ما پشت هم و کنار دولت هستیم و یقین داریم از این روزها به سلامت عبور خواهیم کرد و روسیاهی آن برای منافقان خواهد ماند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از عوامل انتظامی و نظامی در برقراری نظم و امنیت، خاطرنشان کرد: از آنجایی که بیشتر افراد تحریک شده در آشوب‌های اخیر جوانان هستند، نیاز است زبان برخورد و رفتار با آنان زبان مهربانی باشد.

رییس فدراسیون جودو در ادامه به روند روبه پیشرفت فعالیت های این فدراسیون اشاره کرد و گفت: با وجود تحریم ناعادلانه فدراسیون جهانی و ممانعت از حضور در میادین مهم جهانی و آسیایی، تعداد ورزشکاران حرفه ای جودو ایران همچنان روبه افزایش است.

میراسماعیلی اظهار داشت: یکی از برنامه های فدراسیون، توسعه فضاهای تخضضی انجام این رشته است که در این راستا تاکنون ۱۲ خانه جودو در کشور راه‌اندازی شده و ساخت سیزدهمین خانه جودو نیز  همزمان با هفته تربیت بدنی در گلستان آغاز خواهد شد.

بزرگترین آکادمی جودو کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان در تهران افتتاح می‌شود

وی ادامه داد: همچنین بزرگترین آکادمی جودو کشور۲۲ مهر ماه با حضور وزیر ورزش و جوانان در تهران افتتاح می‌شود.

رییس فدراسیون جودو گفت: فدراسیون جودو تنها فدراسیونی است که با پنج کشور همسایه تفاهم‌نامه همکاری برای برگزاری مسابقات و اردوهای مشترک منعقد کرده و آن را عملیاتی کرده است.

وی گفت: اگر جودو ایرنا گرفتار تعلیق نمی‌شد شک رشد و توسعه این رشته سرعت بیشتری می‌گرفت.

میراسماعیلی با اشاره به ظرفیت‌های جودوی گلستان گفت: اتحاد و همدلی باعث رشد و توسعه و شکوفایی جودوی این استان خواهد شد.

وی ادامه داد: همانطور که در مجموعه فدراسیون فضای کار و خدمت را بر اصل و اساس کارهای عملیاتی و جهادی گذاشتیم، انتظار داریم همین روند در گلستان مشاهده شود.

وی تاکید کرد: جودوی گلستان پتانسیل قوی دارد که هنوز به سرانجام و شکوفایی نرسیده و برای توفیق در این مسیر، رییس هیات باید با همکاری اعضای هیات رییسه و مجمع و استفاده از پیشکسوتان و کارشناسان، پتانسیل بالقوه را به بالفعل تبدیل نماید.

وی تصریح کرد: خانواده جودو گلستان باید تلاش کنند تا خود را به سطوح مختلف تیم ملی و حتی عضویت و مدیریت کمیته‌های مختلف فدراسیون برسانند و ما نیز در مسیر و رشد و ارتقای این رشته در استان، با هر درخواستی در خصوص میزبانی رقابت‌ها و اردوها، کمربند و ارتقاء دان موافقت می‌کنیم تا عقب ماندگی این استان جبران شود.

رییس فدراسیون جود گفت: مجموعه مدیریت جدید جودو گلستان با توجه به تغییر تکنیک‌ها و قوانین داوری باید آموزش مربیان و داوران را در دستور کار خود قرار داهد تا آنها نیز بتوانند قهرمانان و ورزشکاران بزرگی را پرورش دهند.

احداث خانه جودو گلستان در گرگان، پس از کلنگ‌زنی حدود پنج سال پیش مورد توجه قرار نگرفت

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: با پیگیری‌ها و مذاکراتی که با رییس فدراسیون داشتیم، به زودی شاهد شروع عملیات عمرانی احداث خانه جودو گلستان خواهیم بود.

قاسمعلی برزمینی در این جلسه اظهارداشت: کلنگ احداث خانه جودو گلستان در گرگان، حدود پنج سال قبل به زمین زده شده بود اما پس از آن مورد توجه قرار نگرفت.

وی یادآور شد: در مذاکراتی که با مجموعه و رییس فدراسیون داشتیم، بنا شد تا هزینه‌های فندانسیون این خانه جودو توسط فدراسیون تامین اعتبار شود و از آنجایی که این پروژه کد اعتباری نیز دارد، می‌توانیم برای ادامه ساخت آن، از محل اعتبارات استانی و ملی، بودجه لازم را جذب کنیم.

وی خطاب به رییس جدید هیات جودو گلستان گفت: در دوره جدید باید شاهد استفاده از ظرفیت همه اعضای این خانواده با توجه به توان و ظرفیت‌شان از غرب تا شرق باشیم و در کمیته‌های مختلف، از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل استفاده شود.

در مجمع انتخابات هیات جودو گلستان، «محمدعلی پایین‌محلی» به عنوان رییس هیات این رشته ورزشی در این استان، با ۱۹ رای از ۲۰ رای ماخوذه برای مدت چهار سال انتخاب شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار