نخستین جلسه کمیته پژوهش بهزیستی استان با حضور کلیه اعضاء این کمیته در محل سالن کنفرانس بهزیستی استان برگزار شد.
کد خبر: ۴۹۰۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴ 08 September 2017
  نخستین جلسه کمیته پژوهش بهزیستی استان با حضور کلیه اعضاء این کمیته در محل سالن کنفرانس بهزیستی استان برگزار شد.

دراین جلسه ابتدا مشاور و قائم مقام مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به اولویت های پژوهشی درسازمان بهزیستی ، بر نقش و اهمیت این پژوهش ها در ارتقاء کمی و کیفی فعالیتهای سازمان تاکید نمود.

در ادامه معاون پشتیبانی بهزیستی استان بمنظور ارتقاء سطح کیفی محتوای پژوهش های علمی ،خواستار هماهنگی معاونتهای تخصصی این اداره کل با دفتر پژوهش تاقبل از ارائه پروپوزالها در این کمیته شد.

سپس دبیر کمیته پژوهش نیز راهکارهایی را در مورد چگونگی بررسی و نحوه تایید پروپوزالها ارائه نمود .

دراین جلسه 7 پژوهش مطرح شدکه از نظر موضوع و کاربردی بودن آنها در سازمان بهزیستی مورد تدقیق و بررسی اعضاء کمیته قرار گرفت که ازاین تعداد 3 پروپوزال مورد تایید اعضا واقع شد ومقررشد:معاونتهای تخصصی با توجه به نیازمندیهای این سازمان، آنها(3پروپوزال) را مورد اصلاح و بازبینی قرارداده وطرح هایی که متناسب با رویکرد پژوهش محور می باشدرا به جهت طرح و تایید به دبیرخانه پژوهش ارائه دهند ودرنهایت نیز ، معاونتها شورای پژوهشی، پژوهشهایی که موجب افزایش رغبت و همبستگی سازمانی می شوند را در اولویت کار خود قرار دهد.

گفتنی است،3پژوهش ذیل مورد تایید اعضاءکمیته واقع شد:

1-بررسی اثر بخشی آموزش شیوه های نوین و علمی در فرزند پروری بر خودکارآمدی و اضطراب والدین در پیشگیری از عوامل خطر ساز و حفاظت کننده فرزندانشان

2- -بررسی وضعیت سالمندان در ابعاد سلامت، رفاه اجتماعی و اقتصادی در شهر گرگان

3-بررسی مقایسه کیفیت زندگی و سلامت روان در افراد معتاد و افراد مبتلا به HIV و افراد سالم

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: