معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا گلستان از بررسی عملکرد واحد خدمات مشترکین و درآمد در راستای طرح تکریم ارباب رجوع خبر داد.
کد خبر: ۵۰۶۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۳ 09 October 2017
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا گلستان از بررسی عملکرد واحد خدمات مشترکین و درآمد در راستای طرح تکریم ارباب رجوع خبر داد.

مهندس "داود احمدی نصرآبادی" در گفتگو با پایگاه خبری این شرکت، افزود: این نشست با حضور مدیرعامل شرکت آبفا گلستان، معاونین، مدیران مناطق، مسئولین مشترکین مناطق و جمعی از کارکنان شرکت برگزار شد.

به گفته وی، نظارت صحیح بر مصرف انشعاب دارای معافیت مانند مساجد و مراکز مذهبی در زمان صدور قبوض موجب می شود تا مصرف آب در این اماکن مدیریت و از استفاده بی رویه و هدررفت آب جلوگیری شود.

مهندس احمدی نصرآبادی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی لازم جهت وصول مانده بدهی مشترکین و کنترل صحیح گزارش برگشت از فروش آب باید انجام شود تا کوچکترین خللی در رضایت مشترکین ایجاد نشود.

وی از مدیران مناطق خواست، مشخصات تعویض کنتورهای خراب در سیستم مشترکین در اسرع وقت ثبت شود تا از بروز خطا در زمان قرائت کنتور جلوگیری شود.

همچنین در این نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ضمن قدردانی از مدیران مناطق در سپری کردن فصل تابستان، بر برگزاری مستمر جلسات کمیته مدیریت بحران برای تامین آب شرب در زمان پیک مصرف تاکید کرد.

مهندس رحمتی تصریح کرد: مشکلات آبرسانی و روند اجرای طرح های فاضلاب توسط مدیران مناطق با شوراهای اسلامی شهرها در جلسات مشترک بررسی شود و شوراهای اسلامی شهرها در جریان مسائل مهم آبرسانی قرار گیرند و شرایط لازم برای بازدید آنان از تاسیسات آبی استان فراهم شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار