کمیته پدافند غیرعامل استان با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان دیدار و گزارش اقدامات انجام شده را ارائه نمودند.
کد خبر: ۶۷۵۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸ 03 November 2018
به گزارش تابناک گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نورمفیدی، کمیته پدافند غیرعامل استان با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان دیدار و گزارش اقدامات انجام شده را ارائه نمودند.

در ابتدای این دیدار اعضای کمیته پدافند استان به ارائه گزارش اقدامات انجام شده پرداختند و مهندس احمدی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در حوزه سایبری گفت: با اقدامات انجام شده در حوزه سایبری آمادگی های لازم ایجاد شده و در حال ارتقاء سطح کیفی این آمادگی ها هستیم.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده کمیته پدافند غیرعامل استان اظهار داشت: جنگ همیشه در دنیا وجود داشته و دو تیپ در مقابل یکدیگر قرار می گرفتند و حق و باطل یا دو باطل با هم می جنگیدند، البته از نظر فرضیه و تئوری دو حق رو به روی هم قرار نمی گیرند.
وی ادامه داد: آنچه که به شکل ضرب الاجل باید در دستور کار قرار دهیم و امروز در اولویت قرار دارد دو مطلب است، تهدیدها گوناگون است اما تهدیدی که باید به آن ها توجه کنیم یکی سست کردن اعتقادات دینی و گرایش مردم به دین و مذهب و گرایش مردم به مساجد و امام حسین (ع) و ... و دیگری جدا کردن مردم از نظام است که شاید کم و بیش آن را احساس کنیم.
امام جمعه گرگان تصریح کرد: جنگ نظامی فقط در میدان جنگ است اما پدافند غیرعامل می تواند در هر زمینه ای باشد یعنی از هر راهی که امکانش باشد وارد شوند و ضربه را بزنند. ما در اوایل انقلاب خیلی مسائل دیده ایم منتهی امروز و شرایطی که داریم درست است که دشمن از هر راهی برای ضربه زدن به ما انجام می دهد به نظر می آید آنچه انقلاب را تا به امروز بیمه کرده و حفظ کرده اعتقادات مذهبی و علاقه مندی مردم به آرمان های دینی و اسلامی و عاشورایی است، دشمنان می خواهند به هرشکل ممکن مردم را از این نظام جدا کنند و شکاف عمیقی بین آنها ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه همه باید در پدافند غیرعامل فعال شوند، ادامه داد: تهدیدات یک یا دو نوع نیست و در همه قالب ها می تواند باشد به همین دلیل با بسیج عمومی می توانیم کشور را حفظ کنیم و نگه داریم، همچنین همه باید اهل دعا باشیم تا خدا استقلال این کشور را حفظ کند، وقتی ریشه این درخت را حفظ کنیم آفت ها گذراست.
در انتهای این دیدار نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله نورمفیدی برگزار شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار