مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد گفت: خودروی حامل یکی از مسئولین دانشگاه در حال رفتن به سوی محل حادثه بوده است که تعدادی از دانشجوان اطراف ماشین جمع می‌شوند.
کد خبر: ۶۹۷۳۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳ 30 December 2018

به گزارش تابناک گلستان ، صالح اسکندری مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فیلمی که در فضای مجازی در حال منتشر شدن است، گفت: فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تصادف ماشین رئیس دانشگاه و دانشجویان در حال انتشار است و برخی از رسانه‌های ضد انقلابی مدعی شدند که ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان تصادف کرده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد با بیان اینکه این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنیم، اظهار کرد: در حال حاضر رئیس دانشگاه آزاد به همراه دادستان کل کشور در محل یادبود دانشجویان جان‌باخته حضور دارند و موضوعی مبنی بر تصادف عمدی خودروی دکتر طهرانچی و تعدادی از دانشجویان به هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: خودروی حامل یکی از مسئولین دانشگاه در حال رفتن به سوی محل حادثه بوده است که در همان هنگام تعدادی از دانشجوانی که داغدار دوستان خود هستند اطراف ماشین جمع می‌شوند و در این فیلم به گونه‌ای نشان داده شد که گویی خودرو عمدا به دانشجویان برخورد کرده که اصلا به این صورت نیست.

اسکندری افزود: البته در این فیلم به درستی نشان داده نشده که این خودرو متعلق به رئیس دانشگاه آزاد است و نمی‌توانیم بگوییم حتی تجمع دانشجویان در اطراف خودرو هم منصوب به ماشین رئیس دانشگاه آزاد است، شاید آن اتومبیل متعلق به یکی از اساتید بوده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد یادآوری کرد: انتظار ما از برخی رسانه‌های داخلی این است که دنباله رو اخبار واهی و التهاب آفرین که از سوی برخی رسانه‌های ضد انقلاب منتشر می‌شود، نداشته باشند.

حضور اورژانس در منطقه صحت ندارد

صابریان رئیس اورژانس تهران در گفت‌وگویی گفت هیچ ماموریتی برای اعزام آمبولانس به دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات نداشتیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار