معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: با توجه به در اولویت قرار داشتن نیازهای مردم استان، خروج هرگونه دام و طیور زنده از استان گلستان ممنوع است.
کد خبر: ۷۲۰۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲ 01 March 2019

به گزارش تابناک گلستان ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: با توجه به در اولویت قرار داشتن نیازهای مردم استان، خروج هرگونه دام و طیور زنده از استان گلستان ممنوع است.

"عبدالرضا چراغعلی" در دهمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خاطرنشان کرد: این مصوبه لازم الاجراست و دستگاههای عضو کمیسیون بویژه نیروی انتظامی می بایست برای اجرا و تحقق آن تلاش کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به حساسیتی که نسبت به موضوع قاچاق کالا و ارز در کشور وجود دارد و در شرایطی که مردم به لحاظ معیشتی روزهای سختی را پشت سر می کذراند، ضرورت توجه به این موضوع دوچندان می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: بسیاری از مردم چشم انتظار تصمیمات این جلسه هستند و ممکن است هر کدام از مصوبات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، روی معیشت آنها اثر مستقیم بگذارد.

چراغعلی ادامه داد: متأسفانه به دلیل جغرافیای استان و دسترسی هایی که از طریق شبکه های مختلف ارتباطی با استانهای همجوار وجود دارد، کار برای کنترل خروج دام و طیور مشکل می شود، اما قطعاً با تلاش ها و تدابیری که صورت خواهد گرفت، تلاش می کنیم، تا جلوی آنرا بگیریم.

وی در پایان گفت: بی شک تصمیمات تعیین کننده در این حوزه می تواند در ایجاد شرایط امن اقتصادی اثرگذار بوده و و با همدلی، همراهی و پوشش همدیگر، کمک حال مردم باشیم.

در ابتدای این جلسه نیز ابراهیم دشتیان دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ضمن ارائه گزارش از عملکرد این کمیسیون از ابتدای سال 97 از کشفیات قاچاق کالا در استان گلستان به ارزش 33 میلیارد و ششصد میلیون تومان در 11 ماه گذشته خبر داد.

منبع : استانداری گلستان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار