نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس:
نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تا کنون اقدام قابل توجهی برای توسعه استان گلستان انجام نداده است با اینحال مجمع نمایندگان به همراه استاندار پیگیر اجرایی شدن وعده‌های دولتی‌ها از جمله آقای جهانگیری هستیم.
کد خبر: ۹۴۵۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹ 02 March 2021

 

رحمت‌الله نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان درباره دستاوردهای سفر معاون اول رئیس جمهور به گلستان اظهار داشت: دولت تا کنون اقدام قابل توجهی برای توسعه استان گلستان انجام نداده است هرچند فرصت چندانی هم باقی نمانده است.

وی با بیان اینکه نمایندگان با جدیت پیگیر حل مشکلات استان و مطالبه‌های مردم هستند، گفت: مجمع نمایندگان و استاندار برای اجرایی شدن قول‌هایی که دولت به مردم استان داده است، پیگیر هستیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: در گام دوم انقلاب و سال جهش تولید هستیم اما در گلستان هنوز بر سر موضوعات ابتدایی مشکل داریم. آن زمانی که دلار 7 تومان بود و استان‌های دیگر برای سرمایه گذاری و توسعه از آن استفاده کردند گلستان از آن محروم بود.

وی ادامه داد: تا یکی دو دهه قبل هم اجازه استقرار صنایع را به بهانه کشاورزی بودن استان نمی‌دادند و همه این‌ها باعث عقب افتادگی‌های استان شده است.

نوروزی بیان داشت: استان گلستان در شاخص‌های اقتصادی بین استان‌ها در جایگاه آخر قرار دارد و در ارزش افزوده و بسیاری حوزه‌های دیگر با مشکلات زیادی مواجه هستیم.

وی گفت: متأسفانه برخی از دولتمردان از جمله وزرا مشکلات و عقب افتادگی‌های استان را نمی‌پذیرفتند تا اینکه آمارهای درستی را وضعیت استان ارائه کردیم.

عضو مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مدت کوتاهی که از عمر دولت باقی مانده، مسئولان باید بخشی از وعده‌های خود را عملی کنند هرچند زمان باقی مانده برای کار کردن محدود است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار