رئیس سازمان تبلیغات اسلامی وارد گرگان شد

به گزارش تابناک گلستان به نقل اط مهر ،با استقبال مسئولان استانی، حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ظهر چهارشنبه وارد فرودگاه گرگان شد.

معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استاندار گلستان، در مراسم استقبال از رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه ریزی استان گلستان در برگزاری راهپیمایی رضوری اظهار کرد: امامزادگان استان گلستان تجهیز شده تا زائران امام هشتم در مسیر عبور خود اگر به هر دلیل جا و مکانی ندارند در این امامزادگان استقرار پیدا کنند.

علی اصغر طهماسبی افزود: امامزادگانی که در مسیر انتهایی گلستان تا مشهد مقدس قرار دارند توسط استانداری و مجموعه سازمان تبلیغات استان مورد پشتیبانی معنوی قرار می گیرند و دو تن از مدیران خود را به منطقه اعزام کردیم تا از نزدیک شاهد نحوه خدمات رسانی به زائران باشند.

طهماسبی گفت: هماهنگی خوبی بین سازمان های فرهنگی اجتماعی حاکم است و علیرغم منابع محدود که در استان ها به چشم می خورد در این وضعیت نگاهی به پول و منابع نداریم و به صورت بسیجی وارد عمل شده ایم.

وی با بیان این که در سطح استان گلستان مناطق محروم شناسایی شده، خاطرنشان کرد: در تمام شهرستان ها، سازمان تبلیغات در کنار سایر دستگاه ها به کمک ما آمده و در قالب طرح شهید شوشتری در حوزه آسیب های اجتماعی خدمات ارائه می کنیم.