رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در چهل و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 314 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 21 تولید کننده استان پرداخت شده است.
گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست
استاندار گلستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید؛
استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال در جامعه، اظهار کرد: گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست و باید بانک های استان همکاری لازم را جهت تسهیل در امر کارآفرینی داشته باشند.
کشت دانه روغنی کلزا با پیش بینی 20 هزار هکتار در گنبدکاووس آغاز شد
معاون رئیس سازمان و مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس:
معاون رئیس سازمان و مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس از آغاز کشت دانه روغنی کلزا دراین شهرستان خبر داد و پیش بینی کرد درسال زراعی جاری 20 هزار هکتار از این محصول کشت شود.
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منطقه یک گنبدکاووس از اختصاص مبلغ 45 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی ویژه مددجویان این نهاد درسال جاری خبر داد.
شناسایی و ثبت نزدیک به 14 هزار انبار در استان گلستان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خبر داد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان از شناسایی و ثبت حدود 14 هزار انبار نگهداری کالاهای تجاری و محصولات کشاورزی و ثبت آن در سامانه جامعی که به همین منظور تهیه شده، در استان گلستان خبر داد.
استاندار گلستان با تاکید بر جایگاه خطوط ریلی در توسعه، اظهار کرد: ورود نخستین محموله کانتینری با قطار از کشور چین، طلیعه ای برای توسعه ترانزیت کالا از محور ریلی اینچه برون گلستان محسوب می شود.
قطار کانتینری چین ـ ایران از مرز ریلی اینچه برون وارد کشور خواهد شد
استاندار گلستان؛
قطار کانتینری چین ـ ایران از مرز ریلی اینچه برون وارد کشور خواهد شداستاندار گلستان با اشاره به قطاری که چند روز پیش از کشور چین حرکت کرده است، اظهار کرد: قطار کانتینری چین به مقصد جمهوری اسلامی ایران با حمل اولین محموله پنج شنبه ششم مهرماه وارد مرز ریلی اینچه برون گلستان خواهد شد.
رئيس شوراي حمل و نقل استان تاكيد کرد:
رئيس شوراي حمل و نقل استان گلستان گفت: تلاش مضاعف در جهت دنبال كردن مستمر پروژه هاي اقتصاد مقاومتي شوراي حمل و نقل استان جهت اثربخشي بيشتر بايد در دستور كار اعضاء شورا باشد.
اختصاص 540 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به گلستان/طرح های اولویت دار در شهرستان ها مشخص شود
مدیرکل تعاون کار گلستان خبرداد:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به اینکه امسال بیش از 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال زایی در کشور نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان گلستان از این اعتبار حدود 540 میلیارد تومان است.
رئیس سازمان شیلات ایران در نشست با فعالان شیلاتی استان:
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران گفت: سال گذشته بیش از 10 هزار تن قزل آلا صادر شده است که این مهم به همت شما تولید کنندگان رقم خورده است.
صفحه  از ۷۴