توسل و تمسك به قرآن تنها راه پيشگيري از سقوط انسان به انحطاط است
رئيس عقيدتي سياسي ناجا:
رئيس عقيدتي سياسي ناجا در مراسم تجليل از حافظان قرآن كريم كاركنان انتظامي گلستان وخانواده آنها، غفلت را عامل اصلي سقوط انسان به پايين ترين مرتبه انسانيت دانست وگفت: توسل و تمسك به قرآن تنها راه پيشگيري از سقوط انسان به انحطاط است.
رئیس کل دادگستری گلستان:
رئیس کل دادگستری گلستان در واکنش به موج تازه ی تخریب و تهمت ها بر علیه مسئولان قضایی کشور ؛ موج اتهامات و تخریب ها گواهی بر عملکرد انقلابی و درست مسئولان قضایی کشور است .
مدیران با مطالبه گری سهم گلستان از اعتبارات ملی را افزایش دهند
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان در آیین تودیع و معارفه فرماندار علی آبادکتول:
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تاکید کرد: مدیران استانی با مطالبه گری باید سهم گلستان را از اعتبارات ملی افزایش دهند.
کشور به وجود احزاب نیاز دارد/ یکی از اصول احزاب باید خلوص سیاسی باشد
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان:
آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار اعضای حزب کارگزاران سازندگی استان با ایشان اظهار کرد: اعتقادم بر این است که از طریق احزاب و تشکل ها می‎توانیم به توسعه و رشد دست یابیم.
حجت‌الاسلام احمدی در تجمع اعتراض‌آمیز اصحاب رسانه در محکومیت جنایات نسل‌کشی میانمار
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان حضور فعالان رسانه در این اجتماع اعتراض‌آمیز که برای محکومیت جنایات نسل‌کشی در میانمار اتفاق افتاده را حرکتی موثر عنوان کرد و گفت: رسانه‌های انقلابی دنیا را از خواب غفلت بیدار کنند.
نماینده گنبدکاووس در مجلس:
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه انتقال گمرک از پایانه مرزی به نزدیکی مرکز استان غیرمنطقی است، گفت: در صورت انتقال گمرک گنبدکاووس از نمایندگی مجلس استعفا خواهم داد.
«۵ آذر» روز گرگان نامگذاری شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: با توجه به خلق حماسه مردم گرگان در تاریخ ۵ آذرماه سال ۵۷ پیشنهاد می‌شود این تاریخ به‌عنوان روز گرگان نام‌گذاری شود.
صدور ویزای زائرین اربعین حسینی از امروز در 4 شهر کشور آغاز شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از آغاز صدور ویزای زائرین اربعین حسینی(ع) در چهار شهر اهواز، کرمانشاه، تهران و مشهد خبر داد.
پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز گرگان
همزمان با 20 شهریور روز گرگان
پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز گرگان استاندار گلستان در پیامی بیستم شهریور، روز گرگان را تبریک گفت و اظهار کرد: گرگان شهری تاریخی و با گذشته ای سترگ است و مردم این شهر شایسته بهترین ها در عمران و خدمات هستند.
مشکلات کشور در چارچوب جریانات سیاسی و حزبی حل نمی‎شود
امام جمعه موقت تهران در بندرترکمن:
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه رفع مشکلات کشور اعم از فقر، بیکاری و ... نیازمند حرکت، حکومت و روش علوی است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی و گرفتاری‎ها و مشکلات اعم از بیکاری، فقر، اقتصاد و ... در چارچوب جریانات سیاسی و حزبی حل نمی‎شود.
صفحه  از ۷۲