واقعه غدیر ادامه راه انبیاء و پیامبر گرامی اسلام است

مسئول نمایندگی، ولی فقیه سپاه گرگان با تاکید بر اهمیت معرفت افزایی نسبت به امام علی (ع) و واقعه غدیر گفت: دوستداران امیرالمومنین (ع) باید مسیر ولایت را ادامه دهند.
کد خبر: ۱۱۷۲۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۲ 26 June 2024

به گزارش تابناک گلستان، حجت الاسلام حجت قاسم پور شامگاه دوشنبه در جمع کارکنان سپاه شهرستان عید غدیر را بزرگترین عید شیعیان و مسلمین عنوان و اظهار کرد: واقعه غدیر ادامه راه انبیاء و پیامبر گرامی اسلام است.

وی افزود: واقعه غدیر خم، حادثه‌ای بسیار عظیم در تاریخ اسلام است، واقعه‌ای که در طی آن اسلام و جانشینی و نیابت امام علی (ع) را به جهانیان معرفی کرد پس در تاریخ اسلام باید بسیار به آن پرداخته شود و هر کدام از ما به نحوی مسئول هستیم.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه سپاه گرگان معرفت افزایی نسبت به امام علی (ع) و واقعه غدیر را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: دوستداران امیرالمومنین (ع) باید مسیر ولایت را ادامه دهند.

وی منشأ تمام بدبختی‌ها و تحریف اسلام را فراموشی و تحریف واقعه غدیر دانست و اذعان کرد: مردم و مسئولین هر زمانی که از ولایت فاصله گرفتند مشکلاتمان زیادتر شده است و هرجایی که با ولایت بوده‌ایم به اقتدار و پیشرفت دست پیدا کردیم.

قاسم‌پور ادامه داد: ولایت ستون خیمه اسلام محسوب می‌شود و هرکسی بخواهد به این ستون آسیب وارد کند با اصل اسلام مشکل دارد؛ مأموریت شیعیان امیرالمومنین (ع) این است که بتوانند این ستون را تقویت کنند.

وی در پایان به فتنه دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال اختلاف افکنی و تفرقه بین شیعه و سنی است و وظیفه همه ما این است که با افزایش بصیرت با این فتنه‌ها مقابله نموده و ولایت را فصل الخطاب قرار دهیم، زیرا اگر امام مسلمین و، ولی فقیه به عنوان فصل الخطاب باشد هیچ مشکلی در جامعه اسلامی وجود نخواهد داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار