کدام شهرهای استان گلستان در انتخابات پیشرو هستند؟

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تا کنون براساس گزارش‌های دریافتی شهرستان‌های مینودشت، مراوه تپه و بندرگز تا به این لحظه پیش و مشارکت در انتخابات هستند.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۸ 06 July 2024

به گزارش تابناک گلستان، سیدعلی مهاجر عصر امروز در ستاد خبری انتخابات استان اظهار کرد: تا کنون 90 درصد رأی دهندگان با کارت ملی و 10 درصد با شناسنامه در انتخابات امروز مشارکت داشته‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان باقدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات امروز بیان کرد: امروز 96 نفر از رأی دهندگان در استان بالای 95 سال داشتند و در انتخابات مشارکت کردند.

وی افزود: تا کنون براساس گزارش‌های دریافتی شهرستان‌های مینودشت، مراوه تپه و بندرگز تا به این لحظه پیش و مشارکت در انتخابات هستند.

مهاجر ادامه داد: حضور خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در انتخابات برجسته بوده و مشارکت مردم استان تا به این لحظه نسبت به مشابه هفته قبل بهتر و بالاتر رفته است.

وی افزود: در این دوره از انتخابات 9 هزار و 643 نفر از رأی اولی‌ها امروز می‌توانند جشن تکلیف سیاسی خود را با مشارکت در انتخابات برگزار کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان یادآور شد: در دور اول انتخابات ریاست جمهوری مردم شهرستان های گالیکش، مینودشت، رامیان، آزادشهر و بندرگز بالاترین مشارکت را داشته‌اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار