جمهوری اسلامی ایران چشم امید تمامی مسلمانان و مظلومان جهان است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس کمیسیون اقوام، مذاهب و اقلیت های دینی شورای تأمین استان با اشاره به کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار گفت: امروز در میان سکوت طولانی مدعیان حقوق بشر در قبال نسل کشی مسلمانان در میانمار، جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام، چشم امید مسلمانان و مظلومان جهان است.
دبیر حزب موتلفه گلستان:
دبیر حزب موتلفه گلستان با تاکید بر اینکه مسئله حقوق بشر دستاویزی برای خواسته‎های نامشروع نظام استکباری به رهبری آمریکاست، گفت: نسل‎کشی در میانمار خاطرات چنگیز مغول را زنده می‎کند.
جلسه هم انديشي ميان راه آهن جمهوري اسلامي ايران و راه آهن تركمنستان با حضور مهندس ارشد وزارت راه آهن تركمنستان و مديران و مهندسين خط راه آهن تركمنستان و معاون مدير كل خط راه آهن ج.ا.ا و مدير پروژه رفع گلوگاه محور شمال و مدير كل راه آهن شمال شرق ۲ در محل ايستگاه اينچه برون برگزار گرديد.
خرمالی رایزن جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان در سمینار کاربردی آشنایی اصول تجارت با کشور ترکمنستان بیان کرد: کشور ترکمنستان با ۱۲۰ کیلومتر و چهار معبر یکی از همسایگان جمهوری اسلامی ایران است.
گلستان آمادگی گسترش روابط در زمینه های کشاورزی، علمی و گردشگری با ارمنستان را دارد
استاندار گلستان در دیدار با سفیر جمهوری ارمنستان؛
استاندار گلستان با اشاره به روابط تاریخی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، اظهار کرد: گلستان آمادگی گسترش روابط در زمینه های کشاورزی، علمی، گردشگری و فن آورری با ارمنستان را دارد و بر این باوریم که تبادل دانش فنی می تواند در تعمیق روابط نقش بسزایی داشته باشد.
بهرامی در نشست معرفی ظرفیت های ریلی استان گلستان بیان کرد: اجرای تفاهم نامه منعقده بسیاری از دغدغه ها را رفع خواهد کرد.
باید از منافع شخصی و گروهی گذشت و آینده کشور را در نظر گرفت
آیت الله نورمفیدی:
آیت الله سید کاظم نورمفیدی، در دیداری با حضور علمای کشور عراق، اظهار کرد: امیدواریم مشکلات عراق به زودی حل شود و وحدت لازم در این کشور به وجود آید.
معاون مالی پشتیبانی و عمرانی دادگستری گلستان از پرداخت 25 میلیارد ریال خسارت دیه از صندوق بیت المال در سال 95 خبر داد.
استفاده از همه ظرفیت ها جهت تحقق مشارکت حداکثری
تأکید رئیس ستاد انتخابات استان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: مشارکت حداکثری مردم مهمترین مسأله انتخابات است و از آن جهت که تضمین کننده اقتدار ملی و امنیت کشور است ،باید از تمامی ظرفیت ها جهت تحقق مشارکت حداکثری استفاده کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: پرداخت 7 هزار میلیارد ریال وام برای رونق تولید کارخانه ها، واحدهای تولیدی و صنایع استان در سال گذشته از اخراج و بیکاری هزاران کارگر جلوگیری کرد.
صفحه  از ۱۶