رونق پروازهای فرودگاه کلاله سبب توسعه گردشگری شرق گلستان می‌شود
مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گلستان در جلسه هم اندیشی توسعه و رونق فرودگاه کلاله گفت: رونق پروازهای فرودگاه کلاله سبب توسعه گردشگری شرق استان گلستان می‌شود.
سید مقداد موسوی مسوول دفتر ثبت آثار و تعیین حریم اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان خبر داد: مجموعه آبشارهای اوتره شفیع آباد فندرسک در شهر خان ببین در فهرست آثار ملی طبیعی کشور به ثبت رسید.
یازدهمین نشست کارگروه انرژی و آب پدافند غیرعامل استان گلستان با حضور اعضای این کارگروه به میزبانی شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان:
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان از پیشرفت 40 درصدی طرح آبرسانی به شهرهای آزادشهر و رامیان خبر داد.
فرمانده انتظامي استان:
فرمانده انتظامي استان با تاكيد بر تقويت تعامل دستگاه قضائي وپليس گفت: پيشگيري اجتماعي هدف مشترك پليس ودستگاه قضائي است.
در شش ماهه اول سال جاری
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از شستشوی 189 کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای ترکمن و گمیشان:
رئیس راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان های ترکمن وگمیشان در نشستی خبری با اصحاب رسانه استان گلستان، از اتمام 45 درصد از پیشرفت فیزیکی تعریض جاده بندرترکمن به کردکوی، تاکنون خبر داد و گفت که با پیگیری های اداره کل و نمایندگان استان در مجلس، بودجه ای برای تداوم اجرای این پروژه در سال جاری تخصیص یافته است.
اطلاعیه
" بدینوسیله به اطلاع کلیه اتباع خارجی دارنده کارت آمایش مرحله دهم و یازدهم میرساند طرح تمدید و تعوض کارتهای آمایش مرحله دوازدهم همزمان با سراسر کشور در استان آغاز گردیده است.
850 تخت بیمارستانی طی دو سال گذشته به استان گلستان اضافه شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: با تلاشهای صورت گرفته در عرصه بهداشت، درمان و سلامت استان در دولت تدبیر و امید، طی دو سال گذشته 850 تخت بیمارستانی به استان اضافه شده است.
مبارزه با عوامل ایجاد نارضایتی در قوه قضاییه مهم ترین وظیفه ی مسئولان و رابطان حفاظت قوه قضاییه است
مدیر کل حفاظت و اطلاعات شوراهای حل اختلاف کشور در گرگان؛
رحیم علی درویشی امروز در مراسم معرفی مسئول حفاظت و اطلاعات شورای حل اختلاف گلستان در گرگان گفت: مسئولان و رابطان حفاظت باید با شناسایی عواملی که به اعتماد مردم و سلامت محیط قوه قضاییه خدشه وارد می کنند، راه را بر کوچکترین فساد و ناامنی ببندند.
صفحه  از ۳۳۹