مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۹ هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در استان وجود دارند، گفت: پویش «تامین مایحتاج شب عید» برای ۵ هزار دانش آموز نیازمند درسراسر استان هدف گذاری شده است.
کد خبر: ۱۱۵۸۱۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۶ 10 March 2024

به گزارش تابناک گلستان، عیسی بابایی امروز، یکشنبه، ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۲ در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه جشن نیکوکاری از اول بهمن ماه شروع و تا ۲۲ اسفند ماه ادامه دارد، اظهار کرد: زنگ نیکوکاری در سراسر استان و در هفته احسان و نیکوکاری نواخته شد و تاکنون خیران و نیکوکاران ۱۹ میلیارد تومان برای تأمین بسته‌های معیشتی شب عید کمک کردند که پیش‌بینی می‌شود این میزان در سال جاری به ۲۶ میلیارد تومان برسد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۹ هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان وجود دارند که از بین آن‌ها ۳۰۰ نخبه در مدارس استعداد‌های درخشان، نمونه مردمی و همچنین مدارس عادی در حال تحصیل هستند، گفت: هدف ما تامین ۵ هزار بسته معیشتی شب عید برای دانش آموزان نیازمند در بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ مدرسه سطح استان بود.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان برگزاری این جشن نیکوکاری را علاوه بر مشارکت و همدلی اقشار مختلف مردم خیر و نیکوکار همراهی ارگان‌های متفاوت نیز دانست و گفت: کمیته امداد، سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج، صدا وسیما نیز در برگزاری هرچه بهتر این مراسم همکاری کردند که هنوز هم اهدا کمک‌های غیرنقدی از طریق مراجعه به مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد امام (ره) در سراسر استان مقدور و مهیا است.

بابایی با اشاره به اینکه براساس نشست مشترک کمیته امداد و آموزش و پرورش پویش «تامین مایحتاج شب عید» برای ۵ هزار دانش‌آموز نیازمند در سراسر استان هدف گذاری شده است، افزود: امروز بلافاصله پس از زنگ نیکوکاری، مبالغ جمع آوری شده بین مدارس کم برخوردار توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه حمایت خیران از دانش آموزان نیازمند منجر به کسب رتبه‌های چشمگیری در کنکور شده است، گفت: با همت و مساعدت خیران تعدادی از همین دانش‌آموزان نیازمند حائز رتبه‌های برتر کنکور بویژه در رشته‌های پزشکی و فرهنگیان شده‌اند.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار