بیش از ۷۷ درصد سرقت سیم های کابل مخابرات گلستان امسال کشف شدند.
کد خبر: ۱۰۰۵۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳ 01 November 2021

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان گفت: از ابتدای امسال ۶۰۲ سارق کابل های مخابراتی دستگیر شدند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۵۶ درصد افزایش داشته است.

 

سرهنگ کامران افزود : دراین مدت بیش از ۷۷ درصد سرقت سیم های کابل مخابرات توسط ماموران انتظامی کشف شدند.

یادگاری با تاکید بر مشارکت پذیری مردم و سازمان های مرتبط با حوزه امنیت در راستای ارتقاء شاخص های امنیتی در استان افزود :پلیس مجری قانون است و بر اساس مقدورات خود برای امنیت و آرامش مردم تلاش می کند.

 

وی با تاکید بر ضرورت ارتقاء شاخص های پیشگیری وضعی در جامعه گفت : پلیس بر مقدم بودن پیشگیری وضعی و اجتماعی بر پیشگیری انتظامی اعتقاد داشته و آن را در اولویت برنامه های ماموریتی خود قرار داده است .

 

سرهنگ یادگاری سرقت را یکی از معضلات امروز جامعه دانست و تاکید کرد : وقوع سرقت حتی سرقت های خرد احساس امنیت را در جامعه کاهش می دهد.

 

وی افزود:متاسفانه وقوع برخی از سرقت ها از جمله سرقت سیم های کابل مخابراتی به دلیل گسترش شرکت های مخابراتی و سهولت در سرقت آن به معضلی در جامعه تبدیل شده است که لازم است با همکاری و مشارکت سازمان های مرتبط در این حوزه اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گیرد.

 

سرهنگ یادگاری با تاکید بر تقویت گشت های تلفیقی پلیس با شرکت مخابرات در راستای کاهش سرقت در سطح استان خاطرنشان کرد : نیروی انتظامی امروز به عنوان یک نیروی خدمتگزار در خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و تلاش می کند با بهره گیری از ظرفیت بسیار مهم مشارکت های مردمی، امنیت مطلوبی را فراهم کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار