مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان جمهوری اسلامی را زنده‌تر و پویاتر از همیشه دانست و اضافه کرد: ما به قله نزدیک شده‌ایم و قطعا اخلاص و خون پاک شهید رئیسی و همراهانش موجب اعتلای کشور خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۶۷۸۵۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۸ 20 May 2024

به گزارش تابناک گلستان، حجت الاسلام عباسعلی گرزین عصر دوشنبه ۳۱ اردیبهشت در اجتماع عزاداران گرگان در امامزاده عبدالله (ع) گرگان با اشاره به اینکه مؤمنین در عهدی که با خدا بسته‌اند صادق بوده و برخی خون و جانشان را در این راه تقدیم می‌کنند، اظهار کرد: برخی از مؤمنان و انسان‌های برگزیده آنقدر در راه خدا پایمردی می‌کنند که یا شهید شده و یا به پیروزی می‌رسند و در هر دو صورت سعادتمند هستند.

وی با توضیح اینکه پس از شنیدن خبر سانحه بالگرد رئیس جمهور مردم ما اعم از سنی و شیعه متحد و یکدل در کنار هم با اشک ریختن، دعا خواندن و نذر کردن برای سلامتی دعا کردند، تصریح کرد: این معجزه خدمت، مجاهدت و حضور همیشه در صحنه رئیس جمهور شهید ما است که حتی خبر شهادتش هم باعث اتحاد و همدلی بیشتر مسلمانان می‌شود.

گرزین انقلاب و جمهوری اسلامی را زنده‌تر از همیشه دانست و اضافه کرد: ما به قله نزدیک شده‌ایم و قطعا اخلاص و خون پاک شهید رئیسی و همراهانش باعث جهش پیشرفت برای انقلاب اسلامی می‌شود.

وی خدمت به مردم را بزرگترین راه مبارزه با آمریکا و مستکبران برشمرد و افزود: اخلاص، صبوری، نجابت و همیشه در میدان بودن آیت الله صبوری باید سرلوحه رفتار همه مسئولان قرار بگیرد.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار