نماینده، ولی فقیه در گلستان گفت: حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سیدالشهدای خدمت به دنیا نشان داد، مردم ایران همیشه پشتیبان و حامی دولت و نظام خود هستند.
کد خبر: ۱۱۶۸۲۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۸ 23 May 2024

به گزارش تابناک گلستان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی امروز پنجشنبه در اجتماع بزرگ عزاداران گلستان اظهار کرد:شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، خدمات بزرگی به ملت ایران داشتند و ضایعه از دست دادن ایشان مصیبت بزرگی برای همه ما است.

وی با اشاره به اینک طبق آیه قرآن ما نباید از سختی‌ها و مشکلات بهراسیم، زیرا خداوند آسانی را دردل سختی قرار داده و در هر صورت امید ما به خداوند باشد، گفت: پیامبر گرامی اسلام فرموده است که اگر انسان در مشکلات صبر کند به پیروزی و موفقیت خواهد رسید.

نماینده، ولی فقیه در استان گلستان ادامه داد: از دست دادن رئیس جمهوری که خستگی ناپذیر بود و تمام وقت خود را در حال حل مشکلات مردم به ویژه محرومان بود بسیار مصیبت سخت و سنگین است.

نورمفیدی ادامه داد: بیش از ۴۵ سال است که دشمنان کشور تلاش می‌کنند به دنیا نشان بدهند ایران کشوری منزوی است، اما پس از شهادت رئیس جمهور شهید ما ۶۵ کشور دنیا به پیکر مطهر شهید رئیسی و همراهان آن ادای احترام کردند و این موضوع نشان داد تمام ادعا‌های دشمنان مبنی بر منزو بودن ایران دروغی بیش نیست.

وی با اشاره به اینکه دشمنان سال‌های زیادی است که درتلاشند بین ملت ایران و دولت فاصله انداخته و مردم را در مقابل دولت قرار دهند، گفت: دیروز با حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سیدالشهدای خدمت، همه جواب خود را گرفتند و خبرنگاران خارجی اعتراف کردند، مردم ایران پشتیبان و حامی دولت و نظام خود هستند.

نماینده، ولی فقیه در گلستان گفت: تمام اقوام گلستان اعم از ترک، سیستانی ترکمن، فارس و بلوچ و همه و همه آمدند تا به رئیس جمهور خدوم ادای احترام کنند.

برچسب ها: گلستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار